O nas

Oto kilka słów o mnie i mojej praktyce lekarskiej. Nazywam się Agata Kusiba-Strażyńska, jestem specjalistą dermatologiem i dyplomowanym kosmetologiem. Moja firma „A-DERM-SERWIS” powstała w 1997 roku początkowo jako indywidualna praktyka lekarska. W 2000 roku przekształcona została w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej i rozpoczęła współpracę z Kasą Chorych, obecnie NFZ.

Wraz z upływem czasu rosła ilość moich pacjentów i potrzeba współpracy z lekarzami, także innych specjalizacji. Obecnie stanowimy zespół ludzi, którzy troszczą się o Państwa zdrowie i dobry wygląd. Od początku swojego istnienia A-DERM-SERWIS”, oprócz klasycznej dermatologii, stopniowo i konsekwentnie rozwijał się w dziedzinie medycyny estetycznej tak, by w chwili obecnej oferować Państwu bardzo szeroki wachlarz wysokiej jakości usług z zakresu estetyki.

Wszystko co robimy oparte jest na wieloletnich doświadczeniach zdobytych podczas licznych szkoleń w kraju i za granicą oraz doświadczeniach własnych. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i produkty renomowanych firm, nie zapominając jednak o tym, że najlepszym lekiem jest sam lekarz.

Zapraszam w imieniu własnym i zespołu
podpis